Marcowe spotkanie tematyczne „KLUBU DŻENTELMENA”

7 marca, 2017

W imieniu Zarządu zapraszam na spotkanie „KLUBU DŻENTELMENA”, które odbędzie się 30.03.2017r. o godz. 18.00 w Audytorium Instytutu Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku przy ul. J. Fiszera 14.

Na spotkaniu
lek. stom. Wiesław Frankowski
Prezes Centrum Implantologii Stomatologicznej

przedstawi prezentacje multimedialne :
  ◊  Najnowsze trendy w leczeniu stomatologicznym, leczeniu implantologicznym i protetycznym.
  ◊  Stomatologia estetyczna.

Braki w uzębieniu, próchnica, zęby złamane, zniszczone, zbyt krótkie, zbyt długie… Problemów jest wiele. A każdy z nich wprowadza dyskomfort do naszego życia. Zdrowe i białe zęby to nie tylko klucz do atrakcyjności, ale także efekt zdrowotny. Jestem przekonany, że tematyka wykładu spotka się z zainteresowaniem i pozwoli lepiej poznać nowoczesne metody i technologie które zapewnią nam promienny uśmiech na twarzy.