Spotkanie w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku

3 sierpnia, 2015

W imieniu Zarządu  zapraszam  na spotkanie „KLUBU DŻENTELMENA”, które odbędzie się 27 sierpnia 2015 roku o godz.18.00 w siedzibie głównej Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku przy ul. Ołowianka 9 -13.

Gospodarz spotkania
Pan Jerzy Litwin Dyrektor
Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku

zaprasza do zwiedzenia oraz omówi dwie wystawy czasowe
prezentowane w muzeum tylko do końca września:

◊  „Malarstwo marynistyczne Henryka Baranowskiego” - ok. 2/3 kolekcji została wypożyczona ze zbiorów prywatnych.
◊  „Światło w ciemności"- wirtualna prezentacja dotycząca historii stosowania prawa brzegowego i oznakowania dróg wodnych w celu zapewnienia bezpieczeństwa żeglującym.

Ponadto w programie przewidziano w sali konferencyjnej inauguracyjne spotkanie laureatów tegorocznego Plebiscytu „Dżentelmen Roku” z członkami stowarzyszonymi w Klubie Dżentelmena. Mam nadzieję, że w tak wyjątkowym otoczeniu, będzie to miła okazja do wzajemnego poznania się i nawiązania bliższych kontaktów zawodowych i towarzyskich.