Uroczysta świąteczno-noworoczna kolacja "KLUBU DŻENTELMENA”

27 listopada, 2015

W imieniu Zarządu serdecznie zapraszam  na
uroczystą świąteczno-noworoczną kolację
„KLUBU DŻENTELMENA”
.

Tegoroczne tradycyjne dzielenie się Opłatkiem Wigilijnym, dzięki uprzejmości Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa dr­­­ Sławoja Leszka Głódzia, Metropolity Gdańskiego, odbędzie się po raz pierwszy w Rezydencji  Arcybiskupa w Gdańsku Stare Szkoty  przy ul. Brzegi 51 (przy kościele Św. Ignacego) w czwartek 17 grudnia 2015r. o godzinie 18:00.

Boże Narodzenie i Nowy Rok są świętami które niosą radość, przyjaźń i wzajemną życzliwość a towarzyszące im spotkania zbliżają i łączą. Wigilia Bożego Narodzenia – to czas pojednań i nadziei. Niech ta uroczysta wieczerza będzie szczególną okazją do wspólnego kolędowania, tradycyjnego dzielenia się opłatkiem, składania życzeń świąteczno noworocznych oraz wspólnych rozmów..

Serdecznie zapraszam!