Spotkanie - Polskie Centrum Opieki

8 listopada, 2019

W imieniu Zarządu  zapraszam  na spotkanie „KLUBU DŻENTELMENA”, które odbędzie się 28 listopada 2019 roku o godz.18.00 w Audytorium Instytutu Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku przy ul. J. Fiszera 14.

Gospodarzem spotkania będzie
Pan Krzysztof Bruski
Prezes Polskiego Centrum Opieki.

Przewidziany jest następujący program spotkania :
•    Powitanie przez Prezesa Krzysztofa Bruskiego.
•    Prezentacja multimedialna „Srebrny wiek w domu – Pomorskie realizacje Polskiego Centrum Opieki”.
•    Dyskusja,pytania,wymiana poglądów.

W związku ze zbliżającym się spotkaniem Świąteczno-Noworocznym w Refektarzu Pocysterskim, uprzejmie informuję, iż tegoroczne wydarzenie będzie miało formę odpłatną a dodatkowa składka wynosi 80 zł. Osoby zainteresowane udziałem, serdecznie prosimy o zgłoszenia najpóźniej do dnia 02.12.2019 na adres e mail: biuro@klub-dzentelmena.org.pl lub telefonicznie (58) 345-54-22 oraz o dokonanie wpłaty powyższej kwoty na konto lub w kasie Klubu.