Uroczysta Gala "KLUBU DŻENTELMENA”

19 marca, 2024

W imieniu Zarządu serdecznie zapraszam  na
Uroczystą Galę celebrującą
30-lecie działalności „KLUBU DŻENTELMENA”
oraz XXVIII finał Plebiscytu Dżentelmen Roku.

Kulminacja Perłowego Jubileuszu oraz tegorocznej edycji Plebiscytu będzie miała niezwykle uroczystą oprawę i odbędzie się w gronie klubowych kolegów w piątek 26 kwietnia 2024 r. o godz. 18:30 w Centrum Samorządowym w Szemudzie przy ul. Samorządowej 1.

Trzydzieści lat działalności Klubu to piękny jubileusz. W tym czasie Klub przyjął do swego grona szereg wybitnych osobowości będących laureatami Plebiscytu, odbyło się też wiele ciekawych spotkań, na których mogliśmy dzielić się swoim doświadczeniem i wymieniać poglądy tworząc w ten sposób swoistą platformę integrującą środowiska opiniotwórcze naszego regionu oraz płaszczyznę kontaktów zawodowych i towarzyskich. W czasach gdy wszyscy jesteśmy nie tylko zarzuceni ogromem różnych spraw i obowiązków, ale też wszelakimi obostrzeniami i ograniczeniami, które niejednokrotnie uniemożliwiały nam uczestniczenie w życiu Klubu, niech ten jubileusz będzie inicjatywą motywującą nas do odbudowania naszych cennych znajomości i przyjaźni. Głęboko wierzę, iż tegoroczne wydarzenie będzie taką niepowtarzalną szansą na odnowienie i pogłębienie naszych relacji członkowskich. Biorąc pod uwagę symboliczne znaczenie, rocznicowy charakter oraz wyjątkową oprawę gali serdecznie zapraszam do jak najliczniejszego uczestnictwa.

Dla ułatwienia dojazdu przewidziany jest transport autokarem. Szczegółowy plan miejsc zbiórek i godzin odjazdów będzie dostępny w biurze Klubu i na naszej stronie. W razie zainteresowania udziałem serdecznie prosimy o zgłoszenia najpóźniej do dnia 15.04.2024 na adres e-mail: biuro@klub-dzentelmena.org.pl lub telefonicznie (58) 345-54-22.