Wieczór wspomnień poświęcony prof. Zdzisławowi Wajdzie.

9 maja, 2018

W imieniu Zarządu serdecznie zapraszam  na
wieczór wspomnień w „KLUBIE DŻENTELMENA” poświęcony
Ś.†P.
 prof. dr. hab. med. Zdzisławowi Wajdzie.

Spotkanie odbędzie się 24.05.2018r. o godz. 18.00 w Audytorium Instytutu Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku przy ul. J. Fiszera 14.

W piątek, 20 kwietnia, pożegnaliśmy wybitnego Lekarza, wielkiego Człowieka, wspaniałego Dżentelmena i naszego nieodżałowanego Kolegę i Przyjaciela – prof. Zdzisława Wajdę. Profesor był związany z Klubem Dżentelmena niemal od samego początku - był jego wieloletnim Prezesem a wreszcie Honorowym Prezesem. Zajmował w naszej społeczności miejsce wyjątkowe, istotne. Przez wszystkie te lata aktywnie wspierał przyświecające nam idee i godnie reprezentował Klub Dżentelmena. Niech ten wieczór będzie dobrą okazją do pytań o wspomnienia, przemyślenia a także swoistym wyrazem podziękowania za wieloletnie zaangażowanie prof. Wajdy w naszą działalność i przyczynienie się do podniesienia prestiżu tego przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszam!