Życzenia Świąteczne

16 grudnia, 2020

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a sytuacja epidemiologiczna dalej jest niepokojąca, tegoroczna Gwiazdka będzie więc z pewnością nieco inna niż te, które pamiętamy z ubiegłych lat. Przez wielu z nas to czas szczególnie celebrowany, jednak ze względu na pandemię po raz pierwszy będziemy musieli zrezygnować z tradycyjnego już klubowego spotkania świąteczno-noworocznego.
    Tym bardziej życzę nam wszystkim, abyśmy mimo czekających nas ograniczeń, odnaleźli magię tegorocznych świąt. Niech ten wyjątkowy czas spędzony w gronie najbliższych będzie  przepełniony radością, ciepłem i rodzinną atmosferą. Niech przyniesie odpoczynek i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków oraz zdrowie, energię i pomyślność na cały następny rok.