2023/04 : Muzeum II Wojny Światowej

16 marca, 2023

W imieniu Zarządu zapraszam na spotkanie „KLUBU DŻENTELMENA”, które odbędzie się wyjątkowo we  wtorek 04 kwietnia 2023 roku o godz. 17:00 w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku przy ul. Władysława Bartoszewskiego 1 (do dyspozycji podziemny parking pod gmachem Muzeum).

Gospodarzem spotkania będzie

prof. dr hab. Grzegorz Berendt

Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Przewidziany jest następujący program spotkania :
◊    Powitanie gości przez dyrektora prof. Grzegorza Berendta.
◊    Prezentacja działalności instytucji w latach 2018-2022, ze szczególnym uwzględnieniem rezultatów dotychczasowych prac archeologicznych na Polu Bitwy Westerplatte.
◊    Prezentacja multimedialna planu docelowego zagospodarowania Pola Bitwy Westerplatte.

Serdecznie zapraszam w przekonaniu, że spotkanie dostarczy nam ciekawych wrażeń i upłynie w miłej atmosferze a tematyka zaabsorbuje uczestników i będzie podłożem do żywej dyskusji i wymiany poglądów.